boardiran,host,domain,IT,Cpanel,بردایران,هاست,دامنه,رایگان,ارزان,رایانه,شبکه,پشتیبانی,فروش,زن,خدمات,پشتیبانی,mp3,download,دانلود,عکس,داستان

بردایران

  • امروز : دوشنبه, 29 شهریور 1400
 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • blue color
  • blue color
  • blue color
 

تبلیغات

سایت مخصوص موبایل و تبلت

توسط: Admin در 25 اردیبهشت 1393

 

 تا حالا شده که با موبایل و یا تبلت خودتون به وبسایتی سر بزنید و مجبور باشید برای دیدن قسمت های مختلف اون مادام زوم کنید تا بر روی لینکی کلیک کنید و یا اینکه مطلبی رو ببینید ، ،بله این وبسایت از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برد! این کار خسته کننده که شما رو مجبور می کند تا مادام عملیات zoom in و zoom out را در یک وبسایت انجام دهید به وسیله تکنولوژی طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا (Responsive design ) برطرف شده است.

طراحی ریسپانسیو که وبسایت بردایران نیز از آن بهره می برد به این شکل عمل می کند که سایت را برای ابعاد غیر متعارف گوشی های همراه و تبلت ها هماهنگ می کند و شما با تغییر سایز صفحه شاهد خواهید بود که فونت ها و لینک ها کاملا در سایز مناسب خودشان قرار دارند و شما به راحتی آنها را می بینید و دیگر هیچ zoom in و zoom out در کار نیست. 

چرا باید یک وبسایت ریسپانسیو داشته باشید ؟

 با توجه به اینکه رشد پرسرعت و با شتاب گوشی های تلفن همراه و تبلت ها را در کشور داریم ، درصد زیادی از وبگردی های به وسیله گوشی همراه و یا تبلت صورت خواهد گرفت و این مقدار بازدید به سرعت رو به افزایش است به گونه ای شاید تا یک سال آینده درصد زیادی از بازدید های سایتها با وسیله های دیگری جز رایانه های خانگی و لپ تاپ ها صورت گیرد ، و اگر وبسایتی ریسپانسیو نباشد به مرور بازدید کنندگان آنها سهولت وبگردی آسان را در وبسایت شما از دست خواهند داد و این امر شاید موجود کاهش بازدید و از دست دادن مخاطبانتان گردد پس بهتر است هرچه سریعتر وبسایت های خود را به سمت طراحی ریسپانسو ببرید و یا اگر می خواهید وبسایت جدیدی راه اندازی کنید از این تکنولوژی در آن بهره ببرید.

 

چه کسی برای شما ریسپانسیو طراحی می کند ؟

با توجه به نو بودن این تکنولوژی در ایران شرکت ها و اشخاصی که طراحی ریسپانسیو وب انجام می دهند زیاد نیستند ، یکی از شرکت هایی که کار طراحی ریسپانسیو را انجام میدهد شرکت بردایران می باشد. شما براحتی و با پرداخت هزینه برای طراحی قالب اختصاصی می توانید قالب ریسپانسیو داشته باشید.

در صورت نیاز به طراحی سایت ریسپانسیو ( موبایل و تبلت )   فرم سفارش طراحی سایت   را پرنمایید.  

 


تگ‌ها: ریسپانسیو, طراحی, وبسایت, تکنولوژی, بازدید, باشید, همراه, انجام, وسیله, داشته, مادام, اینکه, بینید, توانید, ببرید, زیادی, تغییر, مجبور, وبگردی, وبسایتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.